Informasjon om abonnement

Mine favoritter

Hjem / Hund / Veterinærfôr Våtfôr

 / Kylling til seniorhunder

-33%
My favourite DOG Kylling til seniorhunder
My favourite DOG Kylling til seniorhunder
My favourite DOG Kylling til seniorhunder
Kampanje
Leter du etter et fôr til din eldre, mindre aktive hund? I så fall kan My favourite DOG Senior være svaret! Et fullfôr spesielt utviklet for eldre, mindre aktive hunder eller voksne hunder fra 1 år og oppover som har lett for å legge på seg. My favourite DOG er et godt valg for hunder som trenger å passe på vekten, enten de er 1 år eller 10 år gamle. Med en velbalansert sammensetning av næringsstoffer, inkludert 20 % ferskt kyllingkjøtt, får hunden din et ernæringsmessig komplett, velsmakende og lettfordøyelig måltid. Kyllingkjøtt tilfører essensielle aminosyrer samtidig som det er lettfordøyelig og velsmakende.

I tillegg til å bidra til en slank kropp, inneholder My favourite DOG prebiotika som gir løselig fiber for en sunn tarmflora. Rosmarin, timian og persille inneholder antioksidanter som binder frie radikaler, molekyler som kan angripe friske celler. Med bare 10 % fett er dette fôret et godt valg for hunder som er mindre aktive, har problemer med å holde vekten eller er kastrerte. My Favourite DOG Senior er produsert i EU og bruker kun europeiske råvarer.

Noen punkter å huske på:
- Normalt proteininnhold/lavt fettinnhold bidrar til vektkontroll, - Prebiotika for tarmfloraen, - Rosmarin, timian og persille bidrar med antioksidanter.

Bruksanvisning

Fullfôr for eldre hunder, +6 år, eller hunder fra 1 års alder som har problemer med vektkontroll.

Förvaringsinformation

Vi anbefaler at du forsegler posen på nytt og oppbevarer maten på et kjølig og tørt sted for å holde den frisk.

Garanti

100 % smaksgaranti! Hvis du ikke er fornøyd med fôret fra xx, kan du returnere det til oss innen 30 dager etter at du har mottatt det. Du kan benytte deg av smaksgarantien på nettet ved å kontakte kundeservice på ehandel@zoo.se. Du er selv ansvarlig for returforsendelsen. Du kan også benytte deg av smaksgarantien direkte i en av våre butikker. Ta med 80 % av maten sammen med kvittering, følgeseddel eller faktura. Når du sender maten i retur, er det viktig at du legger ved kontaktinformasjonen din, at du ønsker å benytte deg av smaksgarantien og gjerne følgeseddelen som fulgte med i forsendelsen for raskere håndtering.
Tørket fjørfe (15 % kylling), hvete, mais, fersk kylling 20 %, ris, hydrolysert protein, betefibre 3 %, animalsk fett, gjær, linfrø, vitaminer og mineraler, fruktooligosakkarider 0,5 %, kondroitinsulfat, glukosaminklorid.

Analytiske bestanddeler

Råprotein: 24 % - Råfett: 10 % - Råaske: 7 % - Råfiber: 2,5 % - Omega-3-fettsyrer: 0,16 %.

Artikkelnummer

300008200

Kategori

Hund

Veterinærfôr Våtfôr

Produsentens artikkelnummer

89365

Størrelse

3 kg

Aktivitetsnivå

Lav

Fôrtype

Tørrfôr

Smak

Kylling

Proteinprosent

24 %

Fettprosent

10 %

EAN nummer

7350144451811

Laveste salgspris for dette produktet de siste 30 dagene er 179 kr

Senior Dog Kylling 3 kg

179 kr269 kr

Veil. pris 269 kr 60 kr/kg

Vald Størrelse: 3 kg
33%3 kg179 kr269 kr
12 kg629 kr
På lager

Denne teksten er oversatt med støtte fra AI-verktøyet DeepL.

Viktig informasjon om abonnement

For øyeblikket kan du ikke opprette nye abonnement. Vi jobber med å forbedre denne funksjonen og forventer at den er aktiv igjen i slutten av mars. Les mer her . Takk for forståelsen!

Utvalgte alternativer

Kjøpes ofte sammen

Tidligere viste produkter

Nyhetsbrev

ABONNER PÅ VÅRT NYHETSBREV!

Hva er du interessert i?

Kundeservice

-

Postboks 1681, Arbins Gate 2 (Ikke butikk),

0253 OsloNorge

post@dyrekassen.no

Vi i Dyrekassen.no tilbyr abonnementsbasert levering av kjæledyrsfôr og utstyr rett hjem til døren. Vi har et bredt utvalg av produkter for hunder og katter, med fokus på kvalitet og bekvemmelighet.

2025 © Dyrekassen